Kilka słów...

O nas

Międzynarodowe Stowarzyszenie Biznesu Homo Bonus z siedzibą w Siedlcach jest organizacją zrzeszającą biznes i osoby prywatne w celu promocji i zabezpieczenia ich interesów.

Najważniejsze cele stowarzyszenia to integracja środowiska przedsiębiorców RP, rozpowszechnienie zasad etyki biznesu, budowanie prestiżu środowiska biznesowego oraz podejmowanie działań służących rozwojowi przedsiębiorczości, czyli szeroko pojęty networking biznesowy.

Zapraszamy najbardziej przedsiębiorczych do skorzystania z nowych krajowych i międzynarodowych kontaktów handlowych. Wieloletnie doświadczenie i kontakty biznesowe naszych członków na całym świecie, pozwalają nam na przecieranie nowych szlaków handlowych i poszerzanie uczęszczanych. Naszym szczególnym zainteresowaniem i priorytetem jest ekspansja i korzystna polityka eksportowa znakomitych polskich produktów do krajów poza Unią Europejską.

Kojarzymy inwestorów i producentów zagranicznych z polskimi firmami. Produkcja, technologie, promocja marki. Kompleksowo pozyskujemy, rekrutujemy i koordynujemy zmotywowanych wykwalifikowanych pracowników z zagranicy. Legalizujemy zatrudnienie. Reprezentujemy naszych członków i służymy pomocą także w zakresie prawa krajowego i międzynarodowego. Wspieramy parterów w negocjacjach handlowych.

Międzynarodowe fora, konferencje, targi, misje gospodarcze, wizyty handlowe 
i dyplomatyczne, spotkania robocze – to my!

 

„Życzmy sobie owocnej współpracy”.          

 

Zarząd         
Międzynarodowego         
Stowarzyszenia Biznesu        
Homo Bonus